Iluzionista show

Odtrhněte se od obrazovky a zažijte živou zábavu jako nikdy předtím s show ILUZIONISTA – večer plný nemožných iluzí a velkolepých speciálních efektů. Diváky a kritiky popisovaný jako neuvěřitelná podívaná, která zaujme diváky všech věkových kategorií. Pavel Dolejška zde prezentuje originální a fenomenální iluze světové úrovně.

Se svými show vyprodal divadla a účinkoval po celém světě. Mohli jste ho vidět také na televizních obrazovkách, ale kouzlo jste neviděli, dokud jste ho neviděli naživo! Show ILUZIONISTA představuje neuvěřitelnou interaktivní magii, spiritistickou seanci, ohromující předpověď, kterou je třeba vidět, abyste jí uvěřili, levitaci přímo před vašimi zraky, dojemný příběh, nebezpečí, mnoho humorných situací a dechberoucí finále. Představení se odehrává všude kolem vás v divadle a představuje velkolepé iluze, které nejsou nikde jinde k vidění.

ILUZIONISTA show je působivá událost, která změní život, zasáhne do myslí a srdcí diváků, a vezme je na místo, kde se plní přání. Pavel Dolejška ukazuje svůj nevšední styl humoru, proráží v ILUZIONISTA show novou cestu a posouvá své umění do velkolepé, ale důvěrné, osobní a přesto univerzální dimenze pro večer plný zázraků, na který nezapomenete.

ILUZIONISTA show byl plně inspirován přáními nás všech, která považujeme za nesplnitelná – a v jednom z čísel diváci objevují, jak si svá nesplněná přání splnit. Zapojují se do iluzí, které stírají hranici mezi magií a realitou. ILUZIONISTA show je o tom, o čem lidé skutečně sní. Většina z nás nesní o tom, že vytáhneme králíka z klobouku. To co ovlivňuje lidi je uskutečňování osobních snů, snů, které sdílí téměř každý, o kterých jsme si mysleli, že jsou nemožné.

Pokud jste ještě nebyli na ILUZIONISTA show, věřte tomuto: iluze jsou originální a dechberoucí. Nejsou jen nesmírně vizuální, se spoustou světel a dramatickou hudbou, často jsou přímo emocionálně silné. Aby magie byla relevantní, musí se vyvíjet tak, aby udržela krok s nejlepším filmem a divadlem, nebo je dokonce předčila. Stejně jako má Pavel Dolejška ke svému řemeslu velké odhodlání, stejně přistupuje ke své minulosti. Aby oživil své dětství, požádá o pomoc několik asistentů z řad publika. Možná to zní banálně, ale nebudete ani trochu překvapeni, když budete naplno vtažení do toho jak se iluze rozvíjí. Během ILUZIONISTA show jsou okamžiky, kdy přestanete přemýšlet o tom, jak fungují některé z úžasných věcí, které Pavel Dolejška dělá, a prostě… je přijmete. Říkejte tomu jak chcete – vše se zdá být hmatatelné a skutečné!

Pavel Dolejška říká: “Rozdíl v mé magii spočívá v tom, že přináší skutečné emoce na živou scénu a že není generována počítačem ani speciálními efekty. Na mých show jsou lidé v každém věku – magie je univerzální umělecká forma bez jakýchkoli bariér. Schopnost ohromit a vytvořit pocit dětského úžasu u publika, a to i bez ohledu na věk, je pro mě základní kámen magického umění. Věřím, že děti se pořád chtějí stát kouzelníky. Na mých vystoupeních potkávám mnoho malých diváků, kteří se se mnou setkávají po představení a říkají mi, že jejich snem je jednoho dne vystoupit na jevišti jako „Pavel Dolejška“.”

Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou show, kde pobavíte celou rodinu a uvidíte, proč se diváci vracejí, aby znovu a znovu viděli jednu z největších koncertních kouzelnických show v ČR a na Slovensku. Vstupenky na show ILUZIONISTA již brzy v prodeji. Sledujte místa a termíny kde se show objeví. Neváhejte pořídit vstupenky dříve, než zmizí!

Co říkají o show?

“Fantastická show!”

Leona Machálková

“Miluji tvoje kouzla, jsi nejlepší kouzelník co znám!”

Olga Lounová

“Jeden z nejlepších českých iluzionistů”

Karel Šíp

Iluzionista show © 2024. Všechna práva vyhrazena