Ohlasy na show

Bylo to dechberoucí představení od začátku do konce. Děkujeme za nádherný zážitek.
Radovan M.

luzionista show. Famózní nástup Pavla na jeviště! A následuje excelentní rodinná kouzelnická SHOW, která je rozdělena do dvou částí. Síla iluzí, humoru, napětí a skvělé zábavy graduje až do úplného konce. Diváci jsou ve varu! Aplaus ve stoje!!! Děkujeme!!! A garantuji vám, že po shlédnutí budete večer těžko usínat. Bude se vám honit hlavou jediná myšlenka. Jak to udělal??!! Nenechte si to ujít.
Viktor V.

Od samého začátku show jsem byla vtažena do kouzelného světa, kde jsme i se synem se zatajeným dechem a rozzářenými očky pozorovali dění na jevišti. Musím říct, že se mi moc líbilo zařazení vyprávění příběhu, zacílení na emoce a nechyběl humor. Byl to skutečně nezapomenutelný večer. Od té doby syn (necelých 5 let) na potkání vypráví, že byl na kouzelnické show a hned následující ráno vstával brzy, aby šel trénovat kouzla. Už teď se těším na nějaké další představení.
Ludmila T.

Bylo to naprosto skvělé… Výborná show, krásná kouzla, spousta překvapení a Váš perfektní výkon od vstupu na jeviště až do konce autogramiády po představení… Určitě si tohle představení dopřeji ještě vícekrát. Velká poklona pane kouzelník.
Jaroslav D.

Ano i já jsem byl dojatý a nejen to,mnohdy napjatý,zvědavý a hlavně mě baví Váš smysl pro humor,interakce s publikem a cit pro kvalitní show. Díky moc
Petr Š.

Bylo to úžasné vystoupení. Ještě teď jsem dojatá. Ještě chci zmínit skromnost a vděčnost, která z Vás září. Děkujeme za představení.
Jana Š.

Dojmy z představení..jedním slovem..dokonalé..a pokud bych měla čas a možnost..bože jak jste to jako udělal, vždyť to není možné probudil jste ve mně v mých 40 letech tu malou holku s vykulenýma očima a s úžasem, že to není možný, že to přece nejde..dokonalé iluze..dokonalá show..krásné prostředí..a Vaše vyprávění? Bože i slzička se mi v očích zaleskla, naštěstí jsem to rozmrkala Moc děkuji za zážitek, dojmy které postupně zpracovávám..nádherné. Jste nejlepší držím palce ať se daří.
Jana M.

Moc děkujeme … celá rodina. Bylo to úžasné. Vaše příběhy vedou srdce k smíchu i pláči.
Monika M.

Včerejší večer byl kouzelný a moc fajnový, užili jsme si ho moc a vidět nevěřícné výrazy dětí bylo k nezaplacení… Krásný večer jste vykouzlil a moc děkujeme!
Lucie P.

Vaše show Iluzionista se mi moc líbila – pěkná a zajímavá kouzla, poutavé příběhy spojené s rodinou, láskou a city, moc hezké světelné provedení, skvělá hudba. Nejvíc se mi líbila kouzla se, láhve s vínem a kouzlo s růžemi. Párkrát jste mě dojal, až k pláči. V životě jsou chvíle, za které je člověk rád a může z nich čerpat a tohle byla jedna z nich a já za ní děkuji.
Hana B.

Iluzionista show © 2024. Všechna práva vyhrazena