Iluzionista Pavel Dolejška

Několikanásobný držitel mezinárodních ocenění v moderní magii a významné CENY DIVÁKŮ, který zároveň jako jediný český kouzelník a iluzionista několikrát vystoupil před 14 000 diváky v pražské O2 Aréně v rámci hokejových utkání uprostřed ledové plochy. Vede kouzelnický kroužek, kde vychovává další generace kouzelníků.

Pravidelně vystupuje na prestižních akcích po celém světě a pořádá také své vlastní divadelní show. Je členem prestižního uskupení Falešných hráčů a tváří kouzelnického obchodu Dokonalý trik, kde vydal vlastní kouzelnickou sadu pro děti a mládež. Pavel je hrdým patronem organizace pro handicapované Modrý klíč a ambasadorem značky stylových dřevěných doplňků BeWooden. Jako asistentka se po jeho boku několik let pohybovala česká modelka Dominika Mesarošová.

Je autorem speciálních efektů v divadelním remaku filmu SAXANA ve Studiu DVA pod režií Šimona Cabana v hlavní roli s Janem Krausem a Ivanou Chýlkovou. Nechal zmizet ochrankou hlídané hodinky Perrelet v hodnotě 1 500 000 Kč, aby se následně objevily v uzavřené plechovce s oříšky. Již řadu let patří mezi nejvyhledávanější, a díky svému profesionálnímu přístupu, nejoblíbenější kouzelníky nejen v České republice. Spolupracuje s VIP osobnostmi z řad kulturní, filmové a sportovní scény. Nedávno byl pozván i do nejsledovanější české talk show Všechnopárty s Karlem Šípem.

Iluzionista show © 2024. Všechna práva vyhrazena